Witamy na naszej stronie

Profilem naszej działalności jest szeroko pojęta reklama internetowa. Przygotowujemy profesjonalne strony internetowe dostosowane do oczekiwań Klienta.

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron ma na celu takie udostępnienie oferty w sieci, aby były one widoczne dla jak największej liczby potencjalnych klientów. Z technicznego punktu widzenia, pozycjonowanie polega na stosowaniu technik, dzięki którym po wpisaniu w przeglądarce danego słowa lub sekwencji słów, adres strony pojawia się jako jeden z pierwszych na liście wyników. Wtedy ofertę firmy może odwiedzić nieporównywalnie więcej osób, z czego część staje się Państwa nowymi klientami generującymi realny zysk.

Skuteczne pozycjonowanie jest procesem długofalowym, wymagającym stałej i systematycznej pracy a jego rezultaty widoczne są dopiero po kilku tygodniach od rozpoczęcia prac. Z uwagi na działania konkurencji, również po wypozycjonowaniu strony należy stosować zabiegi mające na celu utrzymanie wysokiej pozycji.

Największe wyszukiwarki i katalogi z polskimi zasobami wg. orientacyjnego procentowego udziałów w polskim rynku to:

  • WP (ok. 3% rynku)
  • ONET (ok. 2% rynku)
  • MSN (ok. 1% rynku)

Zagadnieniem które łaczy się z pozycjonowaniem jest to optymalizowanie

Optymalizacja to szereg działań związanych z doborem znaczników meta takich jak tytuły, opisy. Odpowiednie nazewnictwo linków wewnętrznych, rozbudowa serwisu i tematyczną zawartość. Do optymalizacji strony można zaliczyć także tą część związaną z wydajnością i dostępnością strony internetowej.